Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD
 Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Gozo saart tuntakse ka Kalypso nime all. Homerose jutustuse kohaselt hoidsid saare ja nümf Kalypso maagiline ilu maailmakuulsat seiklejat Odüsseust just sellel saarel 7 aastat vangis. Ka tänapäeval lummavad Gozo ilu ja suurepärased ilmastikuolud tuhandeid turiste kogu maailmast.

Eesti neidude tööks on tantsida laval go-go'd ja võõrustada klubi kliente.

Klubi maksab Eesti neidudele põhipalka 200 eurot nädalas ning lisatasusid, s.h. näiteks konsumatsiooniprotsenti klientide tellitavatest jookidest. Soovi korral võivad Eesti neiud einestada koos klientidega klubiga samas majas asuvas restoranis ning iga kliendi tasutud arve summast makstakse neidudele samuti konsumatsioonitasu. Tantsijatele-hostessidele endale kehtib restoranis einestamisel soodustus 50%.

Klubi poolt on tasuta lennupiletid ja luksuslik majutus vähem kui 1 km kaugusel mererannast. Neile, kel pole viitsimist majutuskohast mere äärda jalutada, on kohe elamiskoha juures ka ujumisbassein.

Agentuur Eurostrip (Mandre BMS OÜ) ja klubi FACES kinnitavad, et Eesti tüdrukute töö Maltal on seaduslik ja turvaline. Kindlasti pakub Gozo hea kliima ja ilus loodus lisaks tööle võimaluse ka suurepäraseks puhkuseks.

http://www.youtube.com/user/Malta?blend=24&ob=5#p/u/48/H_4EWpQ2w44

Lisainfo: www.eurostrip.ee

Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0401 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad