Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD
Grupiviisiliseks peetakse seksi erinevate partneritega teiste juuresolekul. Väga sageli kasutatakse sellise tegevuse tähistamiseks sõna "orgia".

 Orgiad on eksisteerinud paljude rahvaste kultuuris - alates aafrika hõimude rituaalsetest pidustustest kuni roomlaste meeletute bakhanaalideni. Tihtipeale kandsid orgiad religioosset iseloomu ning olid pühendatud, näiteks teatud jumalakujule.

Puritaanlik moraal, mis võimutses sajandi keskel, keelas grupiseksi isegi abielupaaride seas. Seda peeti "hävitavaks patuks". Viimastel aastatel, tänu "seksuaalrevolutsioonile" on suhtumine sellesse tegevusse üle vaadatud.

Grupiviisiliseks peetakse seksi, millesse on kaasatud enam kui kaks osalejat, nende arv aga ei ole piiratud. Motiiviks, mis ajendab proovima grupiseksi, on janu uute elamuste järele. Sagedamini tegelevad grupiseksiga noored inimesed, kes on kõiges valmis eksperimentideks, juhtub ka seda, et nad ei ole veel lõpuni määranud kindlaks oma orientatsiooni.

Sellist seksi praktiseerivad ka mehed ja naised, keda ei eruta traditsiooniline seks, sellisel moel püüavad nad lahendada potentsiga või frigiidsusega seotud probleeme.

Inimesed, kes pidevalt praktiseerivad grupiseksi, pole lihtsalt tavalised partnerid. Grupile on omane teatud struktuur, milles igaühele on eraldatud oma rollid.

On olemas liider - ta määrab koha ja aja, jaotab partnereid, ühesõnaga - lahendab organisatsioonilisi küsimusi. On olemas osaleja, kes vastutab vajaliku õhkkonna loomise eest. Kindlasti peab olema seksuaalne naisterahvas, kes mõjub teistele seksuaalse stimulaatorina. Ülejäänud osalejad mängivad teisejärgulisi osi.

Grupiseksi oht, eriti nõrga psüühikaga inimeste jaoks, seisneb selles, et see sünnitab tugeva sõltuvuse. Suguakt, millesse on tõmmatud samaaegselt mitu inimest, annab väga palju emotsioone ja seksuaalset rahuldust. Paljud ei taha hiljem enam naaseda traditsioonilise seksi juurde - üks partner ei suuda nendele anda nii palju.

Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0398 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad