Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD
Käe viimiseks anusesse eksisteerib mitu metoodikat. Kuid sellegi poolest põhinevad need üldseadustel - rasvarikka määrde ülisuurtel kogustel ja sfinkterite etapiviisilisel avamisel, samuti maksimaalsel lõdvestumisel. Ilmselge, et käe sisestamist teostatakse analoogiliselt vaginaalsele fistingule, kuid samuti on ilmselge rusika äärmiselt aeglane sisseviimine, sirutanud ette keskmise sõrme kondi.
 Hügieeni vaatepunktist soovitatakse kätte panna kummikinnas. Määrinud käe ja partneri anuse rohkelt rasvase määrdega, võib anusesse sisestada keskmise sõrme või siis surudes käe rusikasse toetada sellele liiges keskmise sõrme teise ja kolmanda sõrmelüli vahel. Kuna sfinkteri avamine toimub aeglaselt, tuleb ka fistingut teha väga aeglaselt.
Maksimaalse lõdvestuse saamiseks peab olema äärmiselt delikaatne ja püüdma igati rahustada partnerit. Peale seda, kui anusesse on sisestatud esimene sõrm, võib sisse viia teise, kolmanda jne. - kõike peab tegema järk-järgult. Valu tekkimisel - fistingu kiirkorras lõpetama ja võtma ettevaatlikult käe välja, lükates asja järgmiseks korraks edasi. Peale terve käe sisenemist jämesoolde, on see vaja panna rusikasse. Iseloomulikumaks on astmelised liigutused. Kuid sellegi poolest võib rusikat kergelt pöörata.
Seejuures stimuleeritakse naistel - G punkti ja vagiina seinu, meestel - prostatat (eesnääret), kusjuures võrreldes naiste tunnetustega, võivad meeste tunnetused olla palju tormakamad. Seejuures on soovitatav teha partneri suguorganite oraalset stimulatsiooni.
Valu tekkimisel on fisting vaja viivitamatult lõpetada.
Pöörake tähelepanu, et peale anaalset fistingut tuleb jämesooles olev õhk välja, kuna sfinkter ei sulgu kohe - antud õhul ei ole eriti meeldiv lõhn. Anaalfistingu korral ei tasu üle pingutada - sügav sisseviimine võib soodustada siseorganite vigastusi. Juhul, kui peale fistingut tekib vereeritus, on vaja pöörduda arsti poole.
Eksisteerivad ka teised tunnused - kõhukinnisus ja roe pidamatus kõnelevad soolestiku vigastustest.

 

Seetõttu peb olema äärmiselt ettevaatlik.

Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0392 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad