Valuuta
EUR
LS
LT
RUB
USD

Teie ees on Balti riikides kõige suurema täiskasvanute portaal. Võtame heameelega vastu kõik Teie märkused ja ettepanekud.
Lugupidamisega,
Erobalt.com

Otsing
KATEGOORIAD

Vibraatorkäepärarsem vahend. See on samaaegselt mõeldud nii naistele, kui meestele, selle kasutussfäär aga piiritu. Selle abil erutuvad kõik kehaosad. Mõnedes Lääne-Euroopa riikides kasutavad seda pea kolmandik abielupaare. Vibraatorit kasutatakse sageli täiendava stimuleeriva vahendina. See on tõepoolest universaalne vahend, mida ostavad suure heameelega nii noored, kui küpsed ja eakad. Igale vanuserühmale on sellel omad asendamatud omadused. Küpsed inimesed kasutavad sagedamini täiendavaid stimuleerivaid vahendeid (ja mitte ainult vibraatoreid). Nad vajavad muutuseid, rohkem mitmekülgsust, vibraatorid aga ongi selleks mõeldud. Teisest küljest on see seotud seksuaalelu kogemusega, mis omandatakse aastate jooksul. Noored inimesed aga otsivad seda, mis võib armumängu teha erutavamaks, ergutavamaks, orgasmi aga värvikamaks. 


Vibraatoreid jagatakse kahte põhilisse kategooriasse: need on klassikalised vibraatorid, mille mõtteks on – liikumine (vibratsioonid, pulsatsioon, pöörlevad liigutused) ning kunstfallosed, milledel vorm (suguriista koopia) on nende kasutuse põhifaktoriks. Nad on väga sarnased. Enamus kunstfalloseid omavad patareisid või siis liiguvad kui vibraatorid. Kõike seda kasutatakse peenisena, neid võib sisestada nii vagiinasse, kui ka anaalavasse. Vibraatorite ja falloimitaatorite sortiment on väga laialdane. Siledast plastikust tugevaid vibraatoreid võib täiendada otsikutega. Eksisteerivad nii väikesed, umbes 10-12 cm, kui ka monstrid pikkusega 30-35 cm diameeriga enam kui 5 cm. Nagu öeldakse, igale maitsele. On olemas naturaalsete riistade koopiad nähtavale tulevate veenidega ja häbemekarvadega. Väljatulevate veenide ja mahuka sugutipea tõttu tunduvad nad olema ribilistena, kuid annavad kõige õrnemad tunded tänu pehmele, nahale meeldiva lateksi tõttu. Vibraatorite ja falloimitaatorite vormid on samuti mitmekülgsed, nagu ka nende mõõdud: eksisteerivad siledad, sõlmelised, esiletulevate veenidega, samuti otsesed ja painutatud. Mõnedel vibraatoritel ja falloimitaatoritel on olemas munandikott, teistel jällegi häbemekarvad. Vormid on kõige erinevamad:  G-tsooni jaoks naistel on olemas spetsiaalselt painutatud (
vibraatorid G-punkti stimuleerimisegs ), emakakaelale koputamiseks aga vastavalt pikad ja pehmed vibraatorid. Anaalseksi jaoks on mõeldud eriti peened vibraatorid, rinnanibude ja vagiina eesukse väliseks erutamiseks aga suure peaga vibraatorid. Vagiina, kliitori ja tagumise vahekäigu üheaegseks stimuleerimiseks on olemas spetsiaalsed vibraatorid täiendavate juhtmetega (kompijatega), mokkade stimuleerimiseks aga – laia alusega vibraatorid. Lesbidele pakutakse kaheotsalisi eksemplare. 


 Vibraatorite jaoks eksisteerib lugematu arv otsikuid. Võib soetada komplekti vibraatorist ja sellele mõeldud otsikutest. Samuti kuuluvad komplekti patareid ja vahest määrdevahendid ja lisavahendid, näiteks pallikestest ketid ja vibreerivad munad. Tehniliste väljatöötluste valik on ülisuur.
Vibraatorist on saanud kõrgtehnoloogiate instrument: mikroprotsessor juhtimine, intervallide reguleerimine, helisensorid, valguselemendid ja soojendusrullid. Kõrgklassi vibraator võib õrnalt unnata ja vibreerida, pöörelda, liikuda edasi-tagasi. Ta võib “eregeeruda” ja isegi spermaga “lõpetada”. Mehe riista suurepärane abistaja või isegi asendaja. 


Erilisi
tundeid erutavad kliitori lisastimulatsiooniga vibraatorid. See stimulaator on sarnane jätkuga, see koputab kliitorile, samal ajal kui seade ise siseneb vagiinasse ja töötab selles. Vibraatori pea pöörleb. Ta töötab lüketena üheaegse masseeriva ja vajutava vibratsiooniga. Põhivarda sisseviimisel jätkab külgmine haru kliitori pea katkematult kõdistamist. Tunnetused kahekordistuvad, kui super-vibraatori omanik pöörab selle ümber nii, et külgmine haru – omapärane sõrm – ärritaks seda osa, mis asub tagumise ava ees. Seda kohta läbivad suurel hulgal närvilõpmeid, mis muudavad mistahes puudutuse tõeliseks naudinguks. Taolisteks kombineeritud anaal-vaginaalseteks mängudeks on ette nähtud optimaalsed anatoomiliselt õiged vormid, kliitori täiendavaks stimuleerimiseks kolme kombitsaga mudel. 


Mõningaid vibraatoreid võib kinnitada spetsiaalsete rihmade abil nii, et see jääks sisse. Sellisel moel vabanevad käed ning võib lõputult lehitseda erootilist kirjandust või siis lihtsalt teha oma koduseid asju. Mini-vibraatoreid võivad naised kasutada mistahes ajal nii vagiina kui ka anuse jaoks. Ta võib selle sisestada ka partnerisse. 


Nende inimeste jaoks, kes eelistavad vanu katsetatud ja mittekalleid vahendeid, on mõeldud mehhaaniliste falloimitaatorite rühmad. Neid on samuti erinevaid mõõtmeid. Lisaks suurele hulgale kõikvõimalike mõõtmetega ja erineva elastsustasemega tõelistest meesteuhkustest, eksisteerivad ka pikad, painduvad kahekordsed asjakesed, mida võivad kasutada üheaegselt kaks naist, või milliseid üks naine saab sisestada endale üheaegselt nii anusesse kui vagiinasse. Suurimat populaarsust vibraatorite ostjate seas omavad vibraatorid õrnast elastaanist, mis üheaegselt sitmuleerivad nii kliitorit kui mokkasid. 


Kõik ülalkirjeldatud  falloimitaatorid on vaid mõned kunstriista asendajad. Sellise organi abil võib naine täita heade seksuaalvõimetega mehe puudumise või siis kasutada seda organit, soovimata kontakti elava inimesega. Võimalik, et mõned naissoo esindajad kasutavad falloimitaatorit, kuna ei oma partnerit. Samuti on võimalik, et mõned naised eelistavad seda seetõttu, et püüavad vältida harjumust partnerisse, samuti terviseprobleemide tõttu, selliste kui veneroloogilised haigused ja AIDS.   

Iseseisvalt masturbeerivatele naistele toodetakse erinevaid vahendeid. Olemas ümarad taldriku vormis või penoplastist alusega, mõnedele on külge kinnitatud kunstfallos, samuti täispuhutavad padjad, millest nende täispuhumisel tuleb välja suguriist. Sellistele konstruktsioonidele võib naine istuda, lamada, mängida ratsaniku rolli, reguleerides seejuures peenise asendit ja tihedust oma maitse järgi. Samuti on olemas täispuhutavad meesnukud . Nagu ka täispuhutavatel naisnukkudel, nii ka täispuhutavatel poistel on olemas avad – suu ja anus. Selliste nukkude järgi on samuti suur nõudlus, ja seda mitte ainult homoseksualistide seas.

 

 

Allikas/autor Erobalt.com
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kopeerimisel viide Erobalt.com leheküljele on kohustuslik

Autorikaitse

 

Butterfly 13 March 2009, 12:01
oho! Ma isegi ei teandnud, et vibraatori valida on nii raske asi! Aga! Väga informatiivne ja kasulik lugu! Kindlasti kasutan kõik väljatoodud nõuanned ja valin endale sobiv vibraator!
Et postitada, pead end enne registreerima kasutajaks (registreerumine). Milleks registreeruda?!

0,0485 sec.
Uudised

Seksikad kehad, energiline muusika ja salapär ...lähemalt

Vahemere ühte kauneimat ja parima kliimaga Go ...lähemalt

TARTUS HAKATAKSE ÕPETAMA STRIPTIISI Tantsij ...lähemalt

Pornostaarid

Meie sõbrad