Nomainīt valūtu
EUR
LS
LT
RUB
USD
Meklēt
KATALOGS

Mēs sveicam Jūs Baltijas pirmajā erotiskajā portālā. „Nevajag ierobežot savu fantāziju," mēs nolēmām, „jo to var realizēt dzīvē". Tieši ar tādu mērķi tika veidota vietne, ko Jūs redzat.

Jums tiek piedāvāts lielākais Baltijā, un ,iespējams, arī Eiropā, - erotisko produkciju online- veikals. Mēs neaprobežojāmies ar standartpreču klāstu, bet nolēmām, maksimāli plaši piedāvāt pasaulē pazīstamu ražotāju daudzveidīgo un bagātīgo erotisko produkciju. Turklāt, visām seksuālām orientācijām pievērsta vienlīdzīga uzmanība. Mūsu mērķis nebija apmierināt kādas vienas grupas vēlmes un intereses. No paša sākuma mēs izvirzījām mērķi – maksimāli apmierināt visu seksuālo grupu  individuālās vēlmes un fantāzijas   Mūsu komanda nav vienas konkrētas orientācijas piekritēji. Mēs esam atvērti jebkurai orientācijas izpausmei.

Šeit Jūs varat izmantot ne tikai veikala pakalpojumus, bet arī mobilās izklaides pakalpojumus.  Nav nekas vienkāršāks kā būt unikālam. Tādēļ ir jādzīvo saskaņā ar sevi un jābūt spilgtai, neatkārtojamajai personībai. Visbriesmīgākais ir saplūst kopā ar cilvēku pūli un būt tās daļa – būt visiem vienādiem.

Tieši tāpēc spilgtām individualitātēm tika izveidotas sadales "Iepazīšanās" un "Forums". Šeit Jūs varēsiet atrast domubiedrus un apspriest interesējošus jautājumus, vai arī parunāt ar interesantiem cilvēkiem.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai ierosinājumi par vietnes darbību , tad lūdzam kontaktēties ar mums, izmantojot e- pastu:

Mums ir ļoti svarīgi zināt Jūsu vēlmes un domas.

Ar cieņu  

EROBALT.COM  komanda

 

Piegādes nosacījumi

0,0350 sec.
Dienas aptauja
Kā jūs attiecaties pret grupālu seksu? Vai mēģinājat?
tas vienkārši super, protams mēģināju
nezinu, nekad nemēģināju
nezinu, bet gribu pamēģināt, ja būs piemērota grupa
tas ir vienkāršs šausmas
es ar seksu vispār nenodarbojos, man tas nevajag

Jaunumi

Scientists have finally got a grip on our dee ...sīkāk

MARIA SHARAPOVA has been voted the sexiest f ...sīkāk

Another "celebrity" sex tape is about to hit ...sīkāk

Kino zvaigznes

Mūsu draugi