Nomainīt valūtu
EUR
LS
LT
RUB
USD
Meklēt
KATALOGS

Maya Gold

Birthdate: August 11, 1981 (1981-08-11)
Birth location: Hungary
Birth name: Mariann Aranyi
Measurements: 34B-24-36
Height: 5 ft 5 in (1.65 m)
Eye colour: Blue
Hair colour: Blonde
Ethnicity: Caucasian
Alias(es): Maja Gold, Maya, Mya

 Maya Gold. ASV ir Zara Uajts (Zara Whites ), Francijā - Laura Senkler un Klara Morgan, bet Zviedrijā - ir ungāriete Majja Gold. Sākot karjeru 2002.gadā, 21-gadīga simpātiska meitene strauji piecēlās no zvaigžņota apvāršņa pirmajiem pakāpieniem līdz vadošajām Eiropas pornozvaigznēm Vēl savējos debiju darbās Majja pierādīja, ka āriene - ir tāla ne vienīgā tās cieņa. Ir vērts tikai redzēt seksu ar viņu uz ekrāna, lai nonāktu tās jutekliskā valdzinājuma gūstā. Īpaši bieži Majja lutināja skatītājus, kopojoties ar dažiem agresīviem partneriem, viegli piekrītot uz divkāršu iejūtu, pārskatāmi pierādot kompleksu un tabu pilnu neesamību. Uz šo brīdi Majja Gold ir viena no pašām pieprasītākajām Eiropas pornozvaigznēm.


0,2145 sec.
Dienas aptauja
Kā jūs attiecaties pret grupālu seksu? Vai mēģinājat?
tas vienkārši super, protams mēģināju
nezinu, nekad nemēģināju
nezinu, bet gribu pamēģināt, ja būs piemērota grupa
tas ir vienkāršs šausmas
es ar seksu vispār nenodarbojos, man tas nevajag

Jaunumi

Scientists have finally got a grip on our dee ...sīkāk

MARIA SHARAPOVA has been voted the sexiest f ...sīkāk

Another "celebrity" sex tape is about to hit ...sīkāk

Kino zvaigznes

Mūsu draugi