Pakeisti valiutą
EUR
LS
LT
RUB
USD
Paieška
KATALOGAS
Jau šį šeštadienį, gegužės 22 dieną, Taline (Aedvilja g. 4) duris atidaro erotinė parduotuvė Erobalt.com

Parduotuvės atidarymo proga visos prekės mūsų puslapyje su 10% NUOLAIDA. Užsakymo metu norodykite kodą: 2001091886

Savo veiklą pradėję 2008 metais kaip internetinė parduotuvė, mes sugebėjome užsitarnauti savo klientų pasitikėjimą. Dėl nuolat augančio susidomėjimo mūsų portalu ir vaisingo darbo su partneriais, turime galimybę atidaryti pirmąją mūsų erotinių prekių parduotuvę Taline.

Jauki ir atpalaiduojanti mūsų parduotuvės atmosfera išskiria ją iš daugelio kitų. Čia galėsite mėgautis prašmatnumu ir seksualiniu žavesiu. Individualus kiekvieno kliento poreikių patenkinimas ir draugiškas mūsų konsultantų bendravimas, be abejonės, užtarnaus Jūsų pasitikėjimą.

Mūsų parduotuvėje rasite platų sekso žaisliukų ir aksesuarų pasirinkimą. Jei lentynose nerasite Jus dominančios prekės, pasidalinkite savo norais su konsultantu ir mes rasime būtent tai, apie ką Jūs svajojote.

Pas mus galėsite susipažinti su kokybiškų intymių aksesuarų kolekcija, kurių gamintojas - ispanų įmonė Bijoux Indiscrets . Rafinuotai saldžios susijaudinimo akimirkos nepaliks Jūsų abejingų. Šiuo metu mes esame vieninteliai šio prekinio ženklo atstovai Baltijos šalyse - padovanokite savo pertneriui išskirtinę dovaną.

Mielųjų damų laukia jaudinantys vibratoriai, stimuliatoriai ir daug kitų prekių.

BDSM megėjai taip pat galės rasti daug įdomybių. Tiesiogiai bendradarbiaudami su kokybiškų BDSM reikmenų gamintoju, mes turime galimybę priimti individualius užsakymus pagal kliento eskizus.
Be viso to, didžiuojamės dideliu vyriškų žaislų pasirinkimu: tai pasaulyje žinomi Fleshlight ir japonų pardavimo lyderis Tenga ir daugybė kitų.

Mūsų lentynose rasite ir kokybiškos intymiosios parfumerijos - masažinių aliejų, afrodiziakų, tepalų ir daug kitų.

Mūsų konsultantas pasistengs padaryti viską, kad Jūsų apsilankymas mūsų parduotuvėje būtų kuo įsimintinesnis ir jaukesnis. Čia galėsite pasimėgauti puodeliu kavos, pasiklausyti muzikos ir išsirinkti ką nors ypatingo.

Nepamirškite sekti naujienų mūsų interneto puslapyje www.erobalt.com

Iki susitikimo mūsų parduotuvėje Aedvilja 4, Tallinn.

 

Jums būtina įeiti į sistemą,kad galėtumėte komentuoti publikacijas (login).

0,0410 sec.
Naujienos

Scientists have finally got a grip on our dee ...detaliau

MARIA SHARAPOVA has been voted the sexiest f ...detaliau

Another "celebrity" sex tape is about to hit ...detaliau

Kino žvaigždės

Mūsų draugai