Pakeisti valiutą
EUR
LS
LT
RUB
USD
Paieška
KATALOGAS
Yra kelios rankos kišimo į analinę angą metodikos, tačiau visos jos paremtos bendromis taisyklėmis - didžiuliu kiekiu labai riebaus lubrikanto, etapiniu sfinkterio (žiedinio raumens) atvėrimu bei maksimaliu atsipalaidavimu. Akivaizdu, kad rankos įvedimas vyksta analogiškai vaginaliniam fistingui, tačiau, ypatingai lėtai įvesti kumštį, atkišus į priekį vidurinio piršto kauliuką.
 Dėl higienos siūloma ant rankos užsimauti guminę pirštinę. Gausiai sutepus ranką ir partnerio analinę angą riebiu tepalu, galima kišti vidurinį pirštą į anusą, arba, suspaudus ranką į kumštį, atremti į jį sąnarį esantį tarp antro ir trečio (viduriniojo) piršto pirštikaulių. Kadangi taip sfinkterio atvėrimas vyksta lėtai, tai ir fistingą atlikti reikia labai labai lėtai.
Kad pasiektumėte visišką atsipalaidavimą, reikia viską atlikti labai švelniai ir stengtis visais būdais nuraminti partnerį. Po to, kai į anusą įkištas pirmas pirštas, galima kišti antrą, trečią ir t. t. - viską reikia daryti palengva. Atsiradus skausmui - skubiai baigti fistingą ir atsargiai ištraukti ranką, atidedant viską kitam kartui. Po pilno rankos įkišimo į tiesiąją žarną, ją būtina suspausto į kumštį. Labiausiai būdingas laipsniškas judėjimas. Tačiau galima ir lengvai sukioti kumštį.
Tuo metu stimuliuojami moters G taškas ir makšties sienelė, vyrų - prostata (priešinė liauka). Beje, malonūs pojūčiai, palyginus su moters, gali būti audringesni. Pageidautina tuo pačiu stimuliuoti partnerio (-ės) lytinius organus.
Atsiradus skausmui reikia nedelsiant nutraukti fistingą.
Atkreipkite dėmesį, kad po analinio fistingo oras iš tiesiosios žarnos išeina lauk, kadangi sfinkteris užsiveria ne iškarto - šis oras turi nelabai malonų kvapą. Nereikia persistengti analinio fistingo metu - gilus įsiskverbimas gali sukelti vidaus organų pažeidimus.
Būtina kreiptis pas gydytoją, jeigu po fistingo: atsirado kraujingų išskyrų, viduriai užkietėjo arba viduriuojama. Tai gali reikšti, kad viduriai pažeisti, todėl reikia būti labai atidiems.

Jums būtina įeiti į sistemą,kad galėtumėte komentuoti publikacijas (login).

0,0361 sec.
Naujienos

Scientists have finally got a grip on our dee ...detaliau

MARIA SHARAPOVA has been voted the sexiest f ...detaliau

Another "celebrity" sex tape is about to hit ...detaliau

Kino žvaigždės

Mūsų draugai